Tikutopsi pildid

Kõigepealt üks väike jutuke, mis võib juhtuda kui valid filmi ilmutamiseks vale koha 😀

Peaks mainima, et valisin filmi ilmutamiseks kõige kehvema aja üldse. Reede enne jaanipäeva… ehk siis öeldi, et peale pühi saan kätte. Kui reedel kohale läksin ehk siis nädala pärast, öeldi, et ilmuti oli katki ja ma pean veel ühe päeva ootama. Kui filmi üle andsin, ütlesin, et kõik pildid pandaks plaadile, et ma saaks vaadata, mis välja tuli, seletasin pikalt laialt tikutopsi kaamerast… Laupäeval piltidele järele minnes, küsis tädi, et kas mul on mingi vana vene kaamera, ükski pilt ei ole terav ja tema ei hakanud pilte plaadile panema. Õnneks sai seda kiiresti teha ja ta lubas kõik pildid plaadile panna. Samas tegi ta ikkagi mingi oma valiku, sest üks pilt, mis tundub päris huvitav on plaadile panemata. Kuigi samas hoolega on pandud pilte, millel pole mingit pointi :D Hall mustade täpikestega, mis on lihtsalt vahepeal kerimisel ilmselt natuke valgust saanud, sest ma ei olnud katikuga eriti hoolas.

Igatahes järgmine kord lähen ma oma filmiga Viru keskusesse või mujale veidi käidavamasse kohta 😀

Üldises plaanis tulid pildid kehvad välja, oleks nagu hirmsasti midagi ägedat ja teravamat jne oodanud. Aga samas, mis sellest esimesest korrast ikka nii väga oodata.

Esimene pilt sai peaaegu kohe tehtud kui Fotomuuseumi uksest välja saime. Viru väravate juures tegin sõbrannast pildi. Säri 7-8 sek, päikeseloojangu aegne hämarus. Hea on see, et mu näpp jäi palju selgemini peale kui sõbranna 😀

Ilmselt tuleb sellega leppida, et inimesed väga tikutopsi pildile jääda ei taha.

03.06.2015

Photo33_3Animi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s