Segadus

päev 5

Selle teema mõte tuli mul kohe alguses pähe ja teostasin nii kuis suutsin. Ehk tahtsin näidata meeltesegadust. Kui ma hakkasin teostust  läbi mõtlema, siis küll mu mõte veidi teisendus.>>segaduseks peas. Nii et see võib käia nii juuste sassis oleku kohta, kui mõtete sassis oleku kohta.

Hullult raske oli jälle hakkama saada, sest kõik see kola, mis ma omale juustesse üritasin sättida ei seisnud peas. Raskemaks tegi asja ka see, et mul tuli nii umbes iga 5 sekundi tagant nina nuusata…ja siis varises kogu kupatus jälle maha :D   Lõpuks tegin avastuse, et kui kamm ja printsessi “kepike” soengut koos ei hoia, siis parim vahend selleks oli hoopis pulgakomm.

Teine probleem tulenes jälle sellest, et kuidas seda kõike pildile saada. Ükski moodus ei olnud kuigi hea. Pealegi ei tahtnud ma ise oma punase ninaga peale jääda. Lõpuks tegin ma jälle selfiet, ehk siis jälle üks “puusalt tulistatud lask “. Et siis vajalik pilt kätte saada pidin lõpuks pilti veidi lõikamisega korrigeerima.

Mõnes mõttes sai pilt isegi liiga nunnu>> mulle endale meenutab see pigem natuke muffinit kui segadust :)

sonksMul oli ka üks teine pilt. Aga tundus, et see on äkki liiga kreisi :D Tavaliselt ma selliseid asju ei põe… aga see pilt lausa kiirgab hullumeelsusest. :D Samas midagi selles pildis on, mis mulle endale jubedalt meeldib ja miks ma selle ka siia üles riputasin.

messnimi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s