Portree

Päev 1

Kui jälle välja kuulutati, et uus fototsälens tuleb, otsustasin kohe osa võtta. Samas kui teemasid nägin, siis nagu väga ei vaimustanud. Palju on lavastamis fotosid, mis eriti ei ole minu teema. Aga eelmisel korral sai nii palju ägedaid pilte tehtud, et ehk tuleb ka seekord midagi hääd :)

Esimene nädal läheb küll veidi aia taha, sest mingi tõbi on mind enda haardesse võtnud ja no lihtsalt mõtted ei liigu, nii nagu alati. :)

Õnneks (enda) portree  ajal oli tõbi veel tulemata

thisisme

Kuna endast pildi tegemine on suht nagu nõme… vähemalt minu jaoks. Siis ma üritasin nii ja naapidi, et tuleks midagi huvitavat… aga tegin, mis ma tegin. Ei tulnud midagi head. Eelmist challenge-i pilti korrata ka ei tahtnud. Lõpuks tuli meelde, et vannitoa kapp on peegel ustega ja äkki saaks selle vahe kohaga midagi põnevat ette võtta.

Ütleme, et see oli ikka korralik väljakutse. Üritasin algul ennast peegli keskossa sättida ja endale otsa vaadata… aga see keskosa joon ajas aju ikka täiega segadusse. Peale selle tulistasin nö puusalt. Ehk siis fotokas oli kõhu peal ja ma ei näinud mitte midagi. Küll ma pildistasin lage , seina, lampi… mõne pildi peale jäi pool pead jne. Kui pilt oli selge siis…oli peegel  või mina valesti.  Mõne pildi peal oli peegli vahe koht mind nii ära moonutanud, et nagu endalgi oli enda tuvastamisega raskusi :D

Kvaliteet võiks parem olla… aga kunstilises mõttes on pilt mu enda meelest äge :)

nimi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s